piątek, 14 grudnia 2012

Zostań modną agentką, czyli SuperFashionstyle

Wszystkim użytkownikom Fashionstyle nazwa SuperAgentki.pl jest bardziej niż powszechnie znana. Oprócz kilku reklam tego portalu w newsach i małego banneru widocznego na stronie, osoby piszące newsy na FS non stop umieszczają liczne odnośniki do drugiej strony naszej założycielki. Wszystko fajnie, piękne i w ogóle, gdyby nie to, że oprócz głównego pomysłu, SuperAgentki prawie nie różnią się od Fashionstyle. Dla każdego z nas, niczym przełomowym jest robienie misji (które swoją drogą bardzo długo nie działały - tak jak chociażby zmiana avatarów na FS), kiedy wokół cała otoczka jest nam dobrze znana. 

Co mamy do zarzucenia Agentkom?

1. Wszechobecne błędy. 
Użytkownicy SA skarżyli się przez długi czas, bo nie mogli wykonywać misji - głównego sensu tej gry. 
Na Fashionstyle nieraz zmagaliśmy się z niemożliwością dodawania stylizacji, przerwami technicznymi i wieloma innymi błędami, utrudniającymi grę. 

2. Ten sam avatar.
Jako przedstawicieli użytkowników FS irytuje nas, że wygląd naszych postaci musimy tworzyć na tych samych elementach. Rozumiemy trud tworzenia grafiki, jednak przy całym sztabie doświadczonych rysowników pracujących na SA, nikt nie podjąłby się stworzenia choć odrobinę innego zarysu postaci? 

3. Identyczne stroje.
Mieliśmy nadzieję, że rysownicy SA będą tworzyli oryginalne kolekcje związane z tematyką gry, żeby zachować jej klimat. Nic bardziej mylnego. Od czasu otwarcia gry, powstały tylko dwie kolekcje typowo "superagentkowe", co więcej - niedługo po umieszczeniu na SA, pojawiły się też na FS (czego nikt nie może zrozumieć). Pomijamy fakt, że wszystkie kolekcje z OFB Fashionstyle są dostępne na SA. Nie postarano się nawet o zmianę wystaw - wciąż pozostaje na nich ślad po FS. Po umieszczeniu na FS pierwszej kolekcji z SA "First Mission: Fashion", osoba, która była autorką newsa, napisała...


No to ciekawe. Ile elementów tej kolekcji zostało wykonane faktycznie przez rysowników FS? Pomijając osoby rysujące i tu, i tu - w owej kolekcji nie pojawił się żaden element stworzony przez projektanta wyłącznie FS. Nikt nie podpisał nawet prawdziwych autorów tych ciuchów.
Wiadomo - nie tak łatwo zbudować dużo możliwości dla graczy tak od razu, jednak od otwarcia Agentek minęło dobrych parę miesięcy, a na ruch na stronie do niedawna nie można było narzekać. Jesteśmy też świadomi, że nie tak łatwo ruszyć z nową stroną, ale chyba taka ilość reklamy, to lekka przesada, czyż nie? 

Drodzy Agentkowicze, nie sądźcie, że to tylko nasze i wyłącznie subiektywne zdanie. Użytkownicy FS w swoich komentarzach pod newsami dotyczącymi kolekcji z SA myślą dokładnie to samo:
Czy jest coś więcej do dodania w tej sprawie?

Co sądzicie o linii łączącej FS i SA? Powinno tak być? 


xoxo
Gossiper

25 komentarzy:

 1. Uważam, że jeśli chodzi o łączenie FS i SA, to jest to najgłupszy pomysł, jaki można wymyślić.
  MAŁO TEGO! Pani Machabeusz broni SA, bo jest tam rysownikiem.
  http://scr.hu/9o9/sbtcb
  http://scr.hu/9o9/33ssi
  http://scr.hu/9o9/mykg2
  Czy to nie zabawne?
  PS, Anonim nie ma konta na google, także się nie czepiać :)
  PS2, literówka- http://scr.hu/9o9/opjuu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale napisaliśmy tak celowo (OF - Oficjalny, B - Butik, Fashionstyle - wiadomo ;))

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Tak jak w komentarzu niżej.Mam do tego prawo.

   Pani Machabeusz

   Usuń
  4. uważam, że ten anonim ma rację machabeusz jest bardzo agresywna i powinna dostać bana tacy ludzie tylko psują miłą atmosferę ja nie wiem co sobie myśli ona

   Usuń
  5. Spadaj Śledziu z chomikiem jedzącym ser,ty mnie kochasz i ja o tym wiem.Napisałaś mi na mejlu. :C

   Usuń
  6. I ten teges,anonimie.Nie masz konta,ale mogłeś się przynajmniej podpisać,pfy. :C

   Usuń
  7. won mi z tym swoim szczęściem i miłością, chciałam cię obrazić ;_;

   Usuń
 2. SA to jeden wielki niewypał. Początkowo byłam ciekawa i przez jakiś tydzień, może trochę więcej, zaglądałam tam. Jednak gdy nie można było wykonywać misji, zrezygnowałam. Po co zakładać stronę, na której będzie masa błędów? Szczególnie jeśli jedna taka istnieje. :)

  Co do komentarza nr 1 to Machabeusz ma prawo się zdenerwować, bo tak jak inni rysownicy stara się tworzyć SA. Chociaż moim zdaniem te negatywne komentarze niestety są prawdą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wierzę w to co czytam. Tydzień siedzisz i już Ci się nie podoba? Misje są specjalnie rozłożone na jakiś czas, żeby nie przejść całej gry w tydzień.

   Usuń
 3. Nagle naprawiają avatary i jakaś loteria. WYZYSKIWACZE PIENIĘDZY.
  edit: nie mam konta na google.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. to co moge o tym wszystkim powiedzieć to:Żałosne.I kropka.


  -Popsy

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy to normalne, że na fashionstyle nie można wejść do zakładki "agencje"? - . -

  OdpowiedzUsuń
 6. No sorry, użytkownicy SA też nie skaczą z radości, że mamy te same awatary i... te same kolekcje. Chcielibyśmy mieć coś innego, ale tak się nie da, choć jak pisałem, wielka szkoda. XDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słaby kamuflaż z tym pisaniem czasowników w rodzaju męskim XDXDXD

   Usuń
  2. Już bym zalajkowała Gabi. Mam tylko dwa w wahaniach do trzech typów kto to może być. No cóż niczego nie można być pewnym.

   Usuń
 7. Lols, mówicie, że fs zmienia się w sa a sami zaraz zrobicie fs/sa-gossipera. (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie zauważyłaś, piszemy na Gossiperze również o tym, co boli użytkowników FS-a. Nie robimy z Gossipera "SA Gossipera", nie wnikamy w ichniejszych użytkowników, ich ekipę - piszemy o tym, co wkurza FS-owiczów. Następnym razem zastanów się, co piszesz ;)

   Usuń
  2. Wszędzie pełno agentek (nawet w prezentach na fs jest, że dostaliśmy prezent od agentki) nawet i Gossiper nie mógł się obyć bez napisania tego. Większość czeka na plotki a nie na powielanie tematu dobrze znanego wszystkim. Z mojej strony to wszystko.

   Usuń
 8. Zgadzam się. SA i FS to POWINNY być dwiema różnymi stronami. Wchodzisz na SA - widzisz butiki, które są na FS. Chociaż butiki powinny być inne, związane z agentami. Tak, jest jedna kolekcja dla sa. ale to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobra chcemy plotek i o Meach jak pisaliście na Twitterze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwości >D Musimy Was trochę potrzymać w niepewności, żebyście chętniej czytali kolejny wpis!!

   Usuń
  2. O Meach podbija ranking popularności :)

   Usuń
 10. A może podsumowanie tego roku na fs za pomocą ankiet, jak to miało miejsce w ostatnim roku?

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.