środa, 26 grudnia 2012

Meach, Meach i po Meach, czyli o tym, że niektórzy nie umieją wyciągać wniosków ze swoich błędów.

Pamiętacie, jak niedawno pisaliśmy o pewnej bardzo zdolnej użytkowniczce Fashionstyle? Zdolnej w... kopiowaniu cudzych pomysłów na stylizacje. Tak, chodzi o Meach. Jak widać, nie uczy się na błędach i dalej wdaje się w konflikty z innymi użytkownikami Fashionstyle. Ostatnio podpadła nikomu innemu jak Gabby. Początkowo wspierała ona fakestop w jej bojach z Meach, jednak dopiero w momencie, gdy Meach skopiowała JEJ zestaw, postanowiła uderzyć. Teraz niemal pod każdą wątpliwie zainspirowaną stylizacją, pojawiał się komentarz Gabby. Fakt, że Meach skonfliktowała się ostatnio z Gabby, nie odsunął jej od sprawnego kopiowania innych osób z FS.

Powyżej obejrzyjcie przykłady innych zestawów, które skopiowała Meach. Pierwszy zestaw jest wykonany przez Gabby, drugi przez Fakestop. Oryginał znajduje się po prawej stronie.


Powyższy zestaw to "odmieniona" Meach, z twarzą identyczną jak ta, którą posiada postać Gabby od bardzo, bardzo dawna. Inni użytkownicy nie są bezczynni, też dostrzegają kombinacje bohaterki naszego artykułu i nie przebierają w słowach, żeby określić jej ostatnie działania. Jako przykład, prezentujemy wypowiedź Pasteli.


Gabby stworzyła też niedawno zestaw świąteczny, którego nie dodała do albumu stylizacji. Wkrótce potem Meach opublikowała coś bardzo podobnego. Niestety, jako że Meach USUNĘŁA wszystkie swoje stylizacje, nie zdążyliśmy pokazać Wam komentarzy, gdzie m.in. Intoxication wypowiadała się o tym, że zestaw ten został skopiowany od Gabby.

 (stylizacja Gabby to ta po prawej)

Myślimy, że skoro Meach zmieniła login (na Suzan.) i usunęła wszystkie stylizacje, próbuje zacząć od nowa. Niech jednak pamięta, że Gossiper tak łatwo nie zapomina o swoich bohaterach i będzie śledził jej każdy, kolejny krok.

---

Na koniec chcielibyśmy skierować prośbę do bas: Gossiper jest tylko jeden, i pseudo-posty w naszej konwencji są naprawdę zbędne i nie dodadzą oryginalności blogowi, na którym piszesz.


xoxo
Gossiper

26 komentarzy:

 1. "Lubię to, like it albo me gusta"

  OdpowiedzUsuń
 2. Wejdźcie na konto "Suzan.". Ma stylizację podobną do Gabby, to taką "świąteczną". Widać, "Suzan" nie przestaje wojować. A mnie już powoli wkurza, jej ta "oryginalność".

  OdpowiedzUsuń
 3. wkurza mnie ta meach . ; p

  OdpowiedzUsuń
 4. Meach mysli ze jest fajna , a jest żałosna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jezu , ale problemy robicie z niczego ;p
  Według mnie dziewczyny powinny się śmiać z tego i być pełnym dumy za to co robi(ła) Suzan.

  ~Kopitoi

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogłabym Cię prosić o pomoc? Jest to niewielka sprawa. Nic cię to nie kosztuje, a tylko mi pomożesz.
  Możesz polecić mój kanał na którym nagrywam vlogi, tagi itp?
  Jest to dla mnie bardzo, bardzo ważne i proszę żebyś się zgodziła. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
  PS. świetne zdjęcie
  LINK DO KANAŁU: http://www.youtube.com/klaravlog
  Za każdy komentarz i subskrybcje dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam ją, no po prostu jest przezajebista. Taka wstrętna kopia odnawia swoje "nendzne rzycie na fs" i myśli, że nikt nie będzie już kojarzył Meach :CC Nawet w tym nowym życiu nie potrafi się opanować, ciągnie ją do kopiowania :CC

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam was może mój komentarz was urazi, ale dziewczyna próbuje się ogarnąć, a wy tylko o tym wszystkim przypominacie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nawet nic nie dodaję do sprawy Meach, Suzan, Kopiarza nie wiem jak jej tam. Tylko życzę powodzenia w tworzeniu przezajebistych zastawów.

  ps. Komentarz Pasteli mnie rozwala. ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. "Pierwszy zestaw jest wykonany przez Gabby, drugi przez Fakestop. Oryginał znajduje się po prawej stronie." nie powinno być "Pierwszy zestaw jest wykonany przez Gabby, drugi przez Meach. Oryginał znajduje się po prawej stronie." czy tam odwrotnie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Przeprosiła was za to ? Nie żebym jej broniła, czy coś, ale sama mam w znajomych osobę, która ma dosłownie taką samą stylkę jak Fake, z tym że ona dodała dwa dodatki...

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Meach staje się elitą FSa. Serio, wolę te "wyssane z palca", niż czytać wciąż to samo. KOMENTARZ PASTELI RULEZ.

  OdpowiedzUsuń
 14. Twarz twarzą, ale te stylizacje skopiowane od Gabby nie wydają mi się podobne.
  Pastela, jesteś taka wulgarna, że szok. :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Rzygam już tą Mech.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ona dalej sie odmienia nicki i wgl . Teraz w jej albumie zagoscila przemiana z wlosami Fakestop . Przypadek ? Nie sadze.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ale Fake jest taka miła, że zrobiła jej dedyka xD chyba na zgodę xD ha ha ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pewno nie na zgodę. :D

   Usuń
  2. No była przenośnia jak coś ;D ale w sumie jej się nie dziwie Fake sama bym się wkurzyła, jak by ktoś aż tak beszczelnie mnie kopiował... Nie wiem może robi to dla rozgłosu ? Nie wiem co ona ma w głowie, mimo tylu hejtów nadal kopiuje.. -.-

   Usuń
 18. YYY żal o takie coś tyle szumu? Mi się osobiście nie wydaję żeby ona kopiowała, może tylko się inspirowała,ale nic więcej stylizację są podobne tylko trochę więc POZDRO dla tych którzy piszą ten cały blog !

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.