niedziela, 4 listopada 2012

Jak to mówią: long time, no see...


Tak, tak, kochani... Nie mylicie się - Gossiper powraca.
Trochę nas nie było, zniknęliśmy bez pożegnania. Znacie nas i wiecie, że lubimy działać dość niekonwencjonalnie. Oto jednak jesteśmy znowu w gotowości, by wnikać do świata Fashionstyle i obsmarowywać mniejsze i większe osobistości.

Myślimy, że najbardziej zainteresuje Was... nabór na Informatorów

Tak, Gossiper potrzebuje mieć stałych Informatorów, bo bez dobrych donosów, blog nie istnieje. Jeżeli macie głowę pełną pomysłów, umiecie tworzyć niestworzone historie, ciekawie opisujecie wydarzenia, które naprawdę miały miejsce i macie trochę wolnego czasu - napiszcie maila na fs-gossiper@o2.pl w temacie wpisując "Nabór". Opiszcie siebie w kilku zdaniach oraz przygotujcie 3 krótkie plotki, które opatrzylibyście etykietą "wyssane z palca". Jeżeli Wasza praca się nam spodoba, zaprosimy Was do stałej współpracy. Oczywiście, nabór jest anonimowy, nie oczekujemy podawania swoich loginów na FS (naszej tożsamości również nie poznacie) - kontakt będziemy utrzymywać tylko poprzez maile. 

A więc, do dzieła, Gossiperomaniacy - liczymy na Was! (:

xoxo

17 komentarzy:

 1. 'xoxo' <--- widziałam, że ktoś się tak podpisywał, choć myślę, że to tylko dla zmyły i po to by zmylić co niektórych. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. xoxo to przecież buziaki, uściski itp...

  OdpowiedzUsuń
 3. moglibyście też dawać co jakiś czas jakieś wskazówki co do odkrycia Waszej załogi, to by było strasznie ciekawe i kreatywne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że cała idea tego bloga polega na tym, żebyście nie wiedzieli i mieli tylko swoje własne domysły.

   Usuń
  2. magia tkwi w tajemnicy, po co nam te informacje?

   Usuń
  3. Mi w sumie działanie incognito bardziej pasuje do tego bloga. Gdy nikt nie wie kto pisze plotki jest bardziej otwarty, a to same pozytywny dla gossipera :)

   Usuń
  4. właśnie, niech będzie anonimowo :D Będę oczywiście czytał ( pewnie większość ludzi z czata z fs wie już kim jestem xd ). Fajnie, że jest taki blog jak ten ;p

   Usuń
 4. Gabi podpisuje się xoxo, interesujące dość;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko Gabi, drogi Anonimku. ;)

   Usuń
  2. Tak też swoje posty kończy słynna serialowa Plotkara, na której wzorowany jest blog (: Naprawdę sądzicie, że w takich detalach ujawnimy naszą tożsamość?

   Usuń
 5. Domysły są zbędne, just enjoy the show.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wysłałam zgłoszenie przed pojawieniem się postu, żeby oznaczyć plotki, że są fałszywe. Napisać je jeszcze raz, czy już nic nie robić?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.