sobota, 3 marca 2012

Szał na mebelki

Hej, hej kochani! Stęskniliście się za Gossiperem?
Jeśli mieliście nadzieję, że chwilowa cisza była tylko ciszą przed burzą, nie myliliście się. Elita Fashionstyle nie próżnuje. Jednak niech Wasza ciekawość nie znika za szybko. Czymże byłyby skandal bez udziału crème de la crème Fashionstyle, czyli Fashion Group?

Przez chwilę odnieśliście wrażenie, że FS-em ktoś się jednak zajmuje, że ktoś zaczyna coś robić, newsy pojawiają się często i, o dziwo, są poprawnie napisane! Pierwsze co przyszło nam na myśl to fakt, że Wubi pewnie przegięła z ilością błędów i wyleciała. Niestety, nasze tajne źródła informują, że nadal pracuje, a właściwie sprawia takie wrażenie, bo na maile w dalszym ciągu nie odpisuje. What a shame...W środę miała pojawić się nowa kolekcja mebli, która z tego co wiemy, jest już dawno gotowa. Panel moderatorów huczy od projektów wnętrz z użyciem najnowszych mebli autorstwa utalentowanych rysowniczek. Salon meblowy miał powstać w środę, a nikt nie wie, czy pojawi się w najbliższym czasie. Rysownicy czują się oszukani. 

 (by Ramona69)

Praca wre również nad graficznym wyglądem gabinetów stylistek, na które użytkownicy musieli czekać tak długo, że ciężko się dokładnego czasu doliczyć. Tyle rysowania, a teraz "góra" ma naszych młodych zdolnych w poważaniu? Czyżby Olciaaa0 nie miała czasu dla swojego pierwszego dziecka? Czyżby zapał okazał się słomiany? Czy znów wracamy do szarej rzeczywistości, w której niusy pojawiają się raz w tygodniu w potrójnej ilości a błędy mnożą się szybciej niż króliki? Przykro, że znów zostaliśmy olani.

Już wkrótce kolejna porcja skandali. Pamiętajcie, że aby Gossiper żył, musicie mieć zawsze uszy i oczy szeroko otwarte. Piszcie do nas maile na fs-gossiper@o2.pl lub gossiperlittle@gmail.com i informujcie nas o tym, co uważacie za ciekawe.

8 komentarzy:

 1. Jestem na screenie :P
  Notka ciekawa, czekaam na następną (:
  Pastela.

  OdpowiedzUsuń
 2. kolejne opóźnienia na fs, zgadzam się z Pastelą - ciekawa notka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez sensu. Notka może i fajna, ale po co ją opublikowaliście? Nie pomyśleliście o tym, by nie pokazywać tego co szykują dla użytkowników rysownicy? Sądzę, że to miała być niespodzianka. Nie posiadając żadnych cynków stawiacie na byle co. No brawo.

  OdpowiedzUsuń
 4. głupi gossiper-ek

  OdpowiedzUsuń
 5. A może coś spoza nudnej elity byście wstawiły? ;) Mnie to np. nie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. @leal., a wielu nie interesuje to, co dzieje się poza elitą, co często alarmują w komentarzach :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba lepiej sobie poczytać o znanych użytkownikach,a nie o tych zwykłych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimy szaleją. Nie ma to jak jeździć po innych nie ujawniając się. No cóż, kochani. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. Tyle ode mnie.

  A notka super. Czekam na te gabinety i mebelki, bo zapowiada się bajecznie! ^^

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.