niedziela, 4 marca 2012

Fakestop ZAWIESZONA!

Gossiper obiecywał Wam gorące plotki i dotrzymał słowa! Mamy nadzieję, że poniższym tekstem wynagrodzimy Wam długi czas oczekiwania na nowinki ze świata Elity FS-a! 

Pewnie nikt z Was nie wie, ale od jakiegoś czasu, Fakestop, znana nam wszystkim opiekunka czatu, sprawowała funkcję "tajnego" administratora gry. Spowodowane było to zawieszeniem tunki w obowiązkach administratora, za obrazę Wubi (w sprawie błędów w newsach), która jest siostrą założycielki FashionStyle. W końcu nic dziwnego, że została chwilowo zdegradowana ze swojego stanowiska, w końcu weszła w konflikt z bliską rodziną Matki-Założycielki gry.


Wczoraj wieczorem Fakestop została zawieszona w swoich, administratorskich obowiązkach oraz, obowiązkach opiekuna czatu. Z jakiej przyczyny? Fakestop bezpodstawnie dodawała do kont swoich koleżanek Stellę, glamsy, modolary, energię, bony do OB oraz inne bonusy dostępne tylko i wyłącznie za realne pieniądze.


Obserwujemy przebieg pożegnania z Fakestop i jesteśmy zaskoczeni tym, jak mało osób "przejęło się" sprawą odejścia opiekunki działu, która swój stołek obejmowała około 1,5 roku. Czy naprawdę była AŻ TAK nielubiana? Krążą historię, że użytkownicy nie lubią jej za surowość i bycie nieprzyjemną na czacie, ale nawet jej podopiecznych nie było stać na coś więcej niż "O.O" albo "jak dużo osób ostatnio odchodzi z FG..."?

Ze względu na zawieszenie tunki i Fakestop, to Gabby ma objąć funkcję "tajnego" administratora gry. Dodatkowo, to ona zasiądzie na stołku opiekuna moderatorów czatu, do momentu przywrócenia na to miejsce zawieszoną Fake. Bez głębszego wnikania w sprawę, można zauważyć, że Gabby może mieć duży udział w tej sprawie. W końcu to ona plasuje się na pierwszym miejscu listy najlepszych przyjaciółek Fakestop. Jak Wam się wydaje, czy to ona doniosła na swoją zwierzchniczkę? Czy ta młoda, uzdolniona bloggerka byłaby w stanie namieszać w FG?
 

Czekamy na Wasze opinie!


15 komentarzy:

 1. Przed 'albo' nie stawia się przecinkiem, chyba, że powtarza się w zdaniu. :D Ale to tak nawiasem.
  Wg mnie iście wredny post, a w szczególności tunka ze swoim 'w końcu'.
  Mraśnie. C:

  OdpowiedzUsuń
 2. grubo, oj grubo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem na scrinku :3 .
  I jestem z tego nie zadowolona.
  Ale nieżle ktoś "Obsmarował" Fakestop.
  Tyle..
  Enexilens

  OdpowiedzUsuń
 4. cóż, nie zazdroszczę fejkowi :x

  OdpowiedzUsuń
 5. Czemu ciągle tylko Fakestop?

  OdpowiedzUsuń
 6. BO FAKESTOP TO BÓG,POGÓDŹ SIĘ LUB FCK OFF.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popierdolony ten Twój komentarz, hehe.

   Usuń
  2. ODPIERDOL SIĘ PAN PANIE ANONIM FANTA JEST JEDYNYM SŁUSZNYM BOGIEM!

   Usuń
 7. Huhu,skąd ja to znam ? ^^ A tak poza tym,to fake zrobiła jak chciała,niestety,dała szansę by żerowali na niej inni,cóż,moim skromnym zdaniem mogła tego nie ujawniać nikomu... Takiego czegoś się nigdy nie mówi innym... D; Nie wiem czemu,ale ja lubiłam fake,lubię osoby w jej stylu... Niby pożegnanie w nie wielkim stylu,no ale jakie wybuchowe ;o . Tylko,szkoda,że to tylko tak mało,nie odstawiła czegoś gorszego,bo Gossiper by miał zaciesz...

  Limy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Grubo, oj grubo! No i... nareszcie jesteś, mój kochany Gossiperku. :D

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.