wtorek, 6 marca 2012

Skandalu "ciong dalszy"!

Prócz konfliktu ze strony byłych administratorek gry, Tunki i fakestop, przyszedł czas na Gabby i Olcik_. Jak zapewne wiecie, aktualnie założycielka najpopularniejszego bloga na fashionstyle Mode-de-fs - Gabby zajmuje stanowisko opiekuna działu, jakim jest czat. Co ma do tego Olcik? Otóż z Waszych cynków wynika, że to właśnie ona razem z fakestop obejmowała tę funkcję. Dziwne, bo w końcu to ona rządzi na naszym oficjalnym forum gry. Ich konflikt najwyraźniej zaczął się poza FashionGroup. Olcik_ postanowiła wykorzystać MDFS, aby wylać na nim swoje frustracje związane ze współpracą z Gabby.


Po niezbyt grzecznej i kulturalnej notce, Olcik od razu została zaatakowana przez Gabby. Wkrótce potem autorka notki spotkała się z krytyką czytelników, którzy nie byli zachwyceni słownictwem użytym we wpisie oraz atakiem na koleżankę z bloga.


Olcik_ wyraźnie nie była zadowolona, że będzie musiała współpracować z Gabby na czacie...


 Jak dalej potoczy się konflikt Olcik i Gabby? Obiecujemy, że będziemy śledzić tę sprawę i na bieżąco Was informować.


7 komentarzy:

 1. Z jakiej strony jest ostatni screen?

  OdpowiedzUsuń
 2. Foke- Panel fg ;)

  Ja tylko chciałam powiedzieć, że w tytule jest prawdopodobnie błąd :x ALe jeśli to zamierzone, to sorry ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma to jak prać brudy publicznie. :)

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.