piątek, 15 lutego 2013

Pewnie oczekujecie informacji, dotyczących powodów odejścia kilku słynnych osób z FashionGroup (Fantie, Loen, itd.), jednak oficjalnie informujemy - nie zostaną tu one podane. Jeśli liczycie na screeny z tzw. "sociala" i wiadomości o źródle tych konfliktów - nie otrzymacie ich, dopóki same zainteresowane osoby nie wyrażą chęci podzielenia się tym z resztą społeczności. 

Czekamy na zalew komentarzy o tym, jak to moderatorki FG kontrolują Gossipera i pozwalają obsmarowywać inne użytkowniczki, a gdy konflikt dotyczy ich - nie jest on komentowany. Zanim coś takiego napiszecie, zajrzyjcie na sam dół bloga i obejrzyjcie pierwsze dwie linijki najczęściej występujących tagów w naszych postach (90% to moderatorzy lub byli moderatorzy).

Ponadto zastanawiamy się nad zawieszeniem działalności, tym razem oficjalnie.

25 komentarzy:

 1. Szkoda że chcecie zawiesić działalność bo to tak naprawdę jedyny blog który czytałem. Blog o FS ofc. No ale róbcie co chcecie, żyjemy w końcu w wolnym kraju.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo, bym chciała znać powód, no ale wiadomo, nie wszystko można wiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu chcecie zawiesić działalność ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze by było gdybyście zawiesili tego bloga. Nic tylko obsmarowujecie innych i wytykacie ich błędy.Każdy może popełnić błąd, ale to nie znaczy, żeby od razu pisać o tym jakie to było złe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to jest ten blog...
   I nie usuwajcie bloga, prosimyyy :3

   Usuń
  2. Blog jest po to, żeby raić innych? Pozdro. -.-

   Usuń
  3. ranić *

   Usuń
  4. A co? Jesteś jedną z tych biednych ofiar i chcesz zacząć nowe życie? :D

   Usuń
  5. Może po prostu ta osoba jest wrażliwa na uczucia innych. Kiyo to że ty jesteś wredna nie znaczy że wszyscy muszą tacy być? Zresztą po co sama się zaczynasz ?

   Usuń
  6. O to chodzi w Gossiperze, powyższy anonimie. Jeżeli ta osoba jest wrażliwa to niech tego nie czyta ^^.

   I szkoda, że zawieszacie działalność bo miło się was czytało.

   Usuń
  7. Ale inni to czytają i potem traktują tego kogoś gorzej.

   Usuń
  8. "O to chodzi w Gossiperze, powyższy anonimie. Jeżeli ta osoba jest wrażliwa to niech tego nie czyta ^^."

   Skoro masz problem że ta osoba jest anonimem to czemu sama nim jesteś ?

   Usuń
  9. Nie mam żadnego problemu z tym, że ta osoba jest anonimem. Miałam na celu pokazanie do kogo się zwracam ^^

   Usuń
 5. Och, biedny gossiper ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja z chęcią bym opowiedziała jak to się stało, że Loen, Fantie odeszła.

  OdpowiedzUsuń
 7. FG się rozpada, a my nawet nie wiemy dlaczego ;__;

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko zawiesicie bloga, nie będziecie go usuwać, wrócicie kiedyś, prawda? Teoretycznie powinienem być negatywnie do Was nastawiony, ale cóż nie ukrywajmy, lubiłem czytać notki tutaj :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Taki sens bloga, sory, ale to jest żałosne jak się kończą tematy to już "zawieszamy "srututu -.- gówno wam z tego wyszło. Żałosne.

  OdpowiedzUsuń
 10. To załóż drugi tak blog, który by się cieszył taką popularnością (lepszą i gorszą), jak Gossiper :) Czekamy z niecierpliwością. Są takie rzeczy, o których się nie pisze i to jest właśnie jedna z takich rzeczy, uświadomcie sobie więc powagę sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest jeszcze kilka sytuacji, które można opisać, ale nie, nie... Już wam się odechciało. Zresztą mogę założyć, ale oczywiście gossiper będzie miał problem. A tak ogółem pytaliście tych osób w e-mnailu/ wiadomości czy możecie opublikować o co poszło, czy liczycie, że same tu zajrzą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby chciały o tym mówić, mówiłyby na czacie, swoich profilowych blogach, bo się udzielają. Nie robią tego = nie chcą.

   Co do innych tematów, nie dostajemy prawie żadnych cynków. Nic godnego uwagi, więc jak coś masz - czekamy, naprawdę, z niecierpliwością.

   Usuń
 12. Wystarczy wejść w kilka nowszych stylizacji Fanty i poczytać komentarze, dowiecie się wszystkiego.

  Czyli liczycie, że napiszą "Tak, możecie napisać posta ..." tutaj w komentarzu ? Wydaje mi się, że się przeliczyliście..

  OdpowiedzUsuń
 13. mogę wam dać skriny z powodem jak chcecie

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.