sobota, 14 kwietnia 2012

Fakestop vs Gousse, ciąg dalszy

Fashionstyle słynie ostatnio z dziewczyn rzekomo przekupnych, oszustek i kłamców. Wiele osób przekonało się na własnej skórze o uczciwości innych, a raczej jej braku. Znany nam doskonale Gousse, chłopak, który jest na fashionstyle, obmyślił doskonały i nieuczciwy plan, jednak został zdemaskowany i przegrał na całej linii. Na początku zaskoczenie. Chłopak, który siedzi na stronie dla dziewczyn i w dodatku robi takie świetne stylizacje? Rzeczywiście, dziwne. Ale Maciek, bo tak ma na imię Gousse, wszystkich do siebie przekonał. I nadużył zaufania. Krętactwa, w jakie się wplątał, były naprawdę podłe. Jednak prześwietliła go fakestop, której proponował wspólnictwo! 

Pewna osoba, do której napisał Gousse (a która nie chce podać nicku) stwierdziła:

On jest nienormalny! Próbował ode mnie wyciągnąć jakieś podłe informacje o kilku sławnych użytkowniczkach, wiedział, że będę w stanie mu te informacje podać, bo je po prostu posiadałam. Nie chciałam się w nic wplątać, ponieważ miałam dość afer, ale w pewnej chwili napisała do mnie fake. I wtedy zrozumiałam, co on wymyślił. Nikczemnie chciał sprawić, żeby wszystkie sławy fs'a poszły na dno, bo myślał, że w ten sposób on sam stanie się sławny, skoro wszyscy będą jak odchody na ulicy. Fake mnie przestrzegła, a kiedy napisałam jej, że już chciał ode mnie wyciągnąć informacje, to byłyśmy przerażone. Napisałam mu, że nic nie powiem i że ma spadać. A wtedy od odpisał, że też ma na mnie haka, że wszystkim napisze, jaka jestem. Nie wystraszyłam się go, ale jednak powiadomiłam wszystkich o jego zamiarach. Fantie i Gabby odpisały, że już zdążył coś o mnie napisać. Nie rozumiałam tego... Nie ufam mu już!

Kolejna dziewczyna, która również chce pozostać anonimowa napisała, że Gousse w okrutny wręcz sposób chciał się wgryźć w elitę i prawie mu się to udało, gdyby nie fake i autorka poniższej wypowiedzi.

Nie sądziłam, że on może taki być. Napisał mi, że całe FG trąbi o tym, że jestem spalona, bo nagadałam na Fantie, Saogi. i jeszcze kilka dziewczyn. A przecież nic nie mówiłam, on jednak uparcie twierdził, że mam mu pomóc. Napisała do mnie fakestop, że na mnie też coś ma, mam uważać. I zrozumiałam, że nie mogę mu ufać.

Fakestop udaremniła plany Gousse'a, powiadamiając wszystkich o jego nieuczciwości. On uparcie się tego wypiera i twierdzi, że nic takiego nie planował, i że to fake chce się wybić dzięki tego typu plotkom.
Ale czy to też czasem nie jest prawdą?

Fake wypowiada się ostro:

On jest cholernie głupi i o tym wie, tylko czemu chciał zdobyć taką popularność, skoro już wszyscy go znają? Chciał nas udupić? I sądził, że mu się uda. Nie chciałam mu pomóc, chociaż proponował, że razem będziemy sławniejsi, lepsi niż inni. Nie wiem po co mu to było, ale jedno jest pewne - to jakiś idiota, który nie ma pojęcia, co ma robić z wolnym czasem. W dupie mu się poprzewracało, ot co.

Wojna zakończona? Wszyscy przekonali się o nieuczciwości Gousse'a i będą go omijać olbrzymimi łukami.

(Plotka ta została wymyślona przez jedną z uczestniczek naboru, została lekko poprawiona przez redakcję Gossipera)

28 komentarzy:

 1. Mało wiarygodna, nie ma obrazków. XD Ale ta co to wymyśliła, to ma bardzo bujna wyobraźnię. :D

  Leave

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że trudno by było przygotować wszelkie obrazki, ponieważ plotka jest nieprawdziwa :) Postanowiliśmy ją jednak opublikować, żeby pokazać Wam, jak niezwykłą wyobraźnię ma użytkowniczka, która tą plotkę napisała.

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, ja bym się obraziła, jakby ktoś wymyślił o mnie plotkę, w której pojechałby po mnie po całej linii XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, ale w sumie stałabyś się bohaterką plotki. ;) Ja bym była zachwycona jako, że ktoś o mnie pamiętał :P

   Usuń
 4. Świetna notka.
  Ja bym tak nie wymyśliła :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :) Czyta się to z taką chęcią i uwagą żeby nie ominęło cię nic wartościowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. grr .A myślalam, że jakaś afera na Fs . :D | Blanka18

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja głupia do końca myślałam, że to prawda XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spagh - no ja dopiero się zorientowałam, że o nieprawdziwe, jak przeczytałam napis na końcu XD

   Zocha222(Zocha.)

   Usuń
  2. Hahha , ja też tak myślałam :x

   Usuń
  3. Smerfetka ♥2 maja 2012 10:47

   Ja tak smao. :x

   Usuń
  4. Też byłam przekonana, że ktoś serio pisał XD

   Usuń
 8. Spagh, nie jesteś sama, ja też XD

  OdpowiedzUsuń
 9. Kurcze,to tak wiarygodnie napisane...Do ostatniego zdania myślałam,ze to prawda ;D
  Spagh ja tez x.x
  pozdrawiam :* bas

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja tak samo xd Gdybym nie przeczytała ostatniego zdania, to myślałabym, że tak jest naprawdę xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Zawsze patrzyłam tylko na obrazki, teraz ich nie było więc przeczytałam całość. Gdyby nie to ostatnie zdanie, bym w to uwierzyła i omijała bym Goussa " wielkim łukiem'.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow! Niezła wyobraźnia. :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Moim skromnym zdaniem notka jest jak najbardziej wiarygodna, (chociaż bez screenów) do końca byłam przekonana, że na FS gotuje się jakaś nowa afera. Gratuluję autorce notki ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja już chciałam się bać, ale zobaczyłam ten napis na dole. XD

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.