sobota, 31 marca 2012

Plotka, która zwyciężyła w naszym konkursie, czyli powrót do przeszłości.

Prawie każdy marzył o wygraniu 10 000 glamsów w najnowszym konkursie dla stylistek, a jeżeli nawet nie mówił tego głośno to na pewno o tym myślał. Kiedy więc wreszcie, po męczących dniach pełnych wyczekiwań, doszło do naszych uszu, że całą sumę zdobyła  The Only ♥, każdy zaczął gorączkowo przypominać sobie w myślach kto to w ogóle jest. Atmosfera podgrzała się zupełnie kiedy tylko okazało się, że wcześniej wymieniona Only prawdopodobnie grała nie fair. Prawie połowa z jej zamówień na stylizacje w gabinecie okazała się zamówieniami od jednej osoby. Wtedy wybuchła prawdziwa burza, a sama wielce skruszona tym atakiem The Only, tłumaczyła, że rzekomą osobą zamawiającą od niej tyle stylizacji była JEJ KUZYNKA!

Nie trudno się domyślić, że prawie nikt jej nie uwierzył. Zrozpaczona Only była już nawet w stanie oddać całą wygraną, tłumaczyła, że to "dla świętego spokoju". Można sobie tylko wyobrazić co w tej sytuacji przeżywała zmartwiona dziewczyna. Jak oficjalnie wiadomo była już nawet w stanie usunąć konto i zupełnie odejść z FashionStyle!


Jednak do tej decyzji nie doprowadził ją tylko atak ze strony graczy, ale również słowa jej najzagorzalszej przeciwniczki Enexilens, która otwarcie powiedziała, że ją zniszczy! Gorzka wymiana słów odbywała się na oczach całego czatu! 


Zdanie w całej sprawie zabrała również niegdyś bliska przyjaciółka The Only, która pomimo usilnych próśb chciała zachować anonimowość. 

Z Only przyjaźniłam się naprawdę długo. Jeszcze niedawno mogłam ją nazwać moją najlepszą przyjaciółką na tej stronie. Jednak od momentu, kiedy stała się rozpoznawalna bardzo się zmieniała. Przestała odpisywać na moje wiadomości. Zupełnie mnie olała. Jestem prawie pewna, że glamsy w konkursie zdobyła dzięki "nieczystej" grze. Ona dla sławy jest w stanie zrobić wszystko. Nie dziwię się Enexilens, że zareagowała tak nerwowo. Miała prawo się zdenerwować. Mam tylko nadzieję, że Only oprzytomnieje i przypomni sobie co jest w życiu najważniejsze, bo martwię się o nią.


Kiedy jednak wszyscy zaczęli drżeć na myśl o tym co Enex zgotuje Only, następnego dnia niespodziewanie okazało się, że dziewczyny postanowiły... złożyć broń. Wielu kiedy to usłyszało otworzyło usta ze zdziwienia. "Co się dzieje? Jak to możliwe, że Enex pogodziła się z Only? Przecież słowa Enex z czatu mówiły same za siebie." Czy to możliwe, że Enexilens została przekupiona? Co wpłynęło na jej decyzję?

Tego prawdopodobnie nie dowiemy się nigdy. Możemy się jednak domyślać cytując słowa byłej przyjaciółki Only: "Ona dla sławy jest w stanie zrobić wszystko...".


20 komentarzy:

 1. Only, genialna jesteś! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogły się gryźć na pw ; >

  OdpowiedzUsuń
 3. ` Przykro się robi jak się widzi zachowanie zazdrosnych ludzi. I tych co nie potrafią uczciwie rywalizować. Ogółem to przykra ta notka.

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy notka nie powinna być wymyślona? "Waszym zadaniem jest napisanie... plotki wyssanej z palca, czyli takiej, która w zupełności nie zgadza się z prawdą." Nie chcę się czepiać, bo ta notka jest naprawdę obłędna, dobrze się czyta, ale no cóż jest realistyczna. Co do ogólnej sprawy - wiele ludzi teraz ma parcie na sławę, a szkoda, bo niektórzy przez to zmieniają się nie do poznania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś uważnie przeczytała notkę podsumowującą konkurs, wiedziałabyś, że postanowiliśmy pominąć ten warunek, bo osoby, które wysłały plotki bardzo się napracowały przy opisaniu aktualnych wydarzeń z FS.

   Usuń
 5. Mi się wogle słabo robi na widok Only i to nie dlatego, że ma fajną notkę.

  Kiyoshii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz tylko się pytam czy chodzi o The Only czy OnlyLove? Ta druga jest autorką owej notki.

   Usuń
  2. Chodzi mi o The Only ♥.

   Usuń
  3. Chciałam się tylko wtrąć, że The Only i OnlyLove (czyli ja) to dwie różne osoby.
   The Only to niedawna zwyciężczyni na najlepszą stylistkę.

   Usuń
 6. Świetna plotka.Wspaniale się czytało!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziwią mnie trochę te negatywne komentarze. Nie zapominajcie, że 90% tego co tam napisałam to plotka, a temat konkursu był jasny: napisz plotkę.

  Pomimo to przepraszam publicznie Enexilens i The Only, które mogą poczuć się urażone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OnlyLove,powinnaś się chociaż zapytać czy możesz zrobić taki artykuł a nie o tak na łapu capu.
   Ja mam teraz komentarze pod swoim adresem " Przekupka,dupka itp ".
   Więc wiesz.
   Pozdrawiam Ene.

   Usuń
  2. Ene, a czy Plotkara prosiła kogokolwiek o zezwolenie na obsmarowywanie innych? Nikt Cię tu nie obraził, ani w notce, ani w komentarzach. To, że ludzie zaczęli Cię tak nazywać jest wyłącznie Twoją zasługą, bo to Ty zrobiłaś zamęt na czacie, a nie załatwiłaś tego prywatnie. Po drugie, gdyby nie Only napisała ten artykuł, a my - sytuacja byłaby taka sama.

   Usuń
  3. Ale zapytać można bo jednak bez mojej zgody coś opublikowała więc wiesz.
   A to że ludzie zaczęli mnie się przyczepiać to zasługa bloga *notki* bo jakoś dopiero po tym newsie zaczęli mnie się czepiać więc chyba jakby nie ta notka to wątpię żeby ktoś się tym zainteresował (:
   Enex.

   Usuń
  4. Przeprosić zawsze jest łatwiej

   Usuń
 8. Fajnie napisana notka i myślę, że bohaterki tej notki nie powinny być urażone, a rozbawione całą tą sytuacją. Ene jest u mnie redaktorką na blogu zdążyłam po jej wpisach poznać jej charakterek. :) Fajnie, że jest asertywna, trzyma się swojego zdania i nie pozwala innych wchodzić sobie w dupę za przeproszeniem. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Plotka wyssana z palca świetna.

  OdpowiedzUsuń
 10. ~Gosspier jest taki głupi ,nie da się czytać przez tą czerń i nawet jak się już przeczyta to wychodzi bla ,bla ,bla.

  OdpowiedzUsuń
 11. Powiem tyle. FAŁSZ FAŁSZ I FAŁSZ. To trochę bezsensowne...carella czy my_szka i inne dziewczyny nie wtrącałyby sie? Pisały tak jakby nic tkiego sie nie dizało

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.