środa, 18 stycznia 2012

Little Gossiper przetrzepuje zakurzone wiadomości...

Witajcie!
Postanowiliśmy przetrzepać pocztę, gdyż zalega na niej mnóstwo nieprzeczytanych wiadomości o dacie wysłania mniej i bardziej odległej. Zapoznajcie się z tym, co wysłali nam anonimowi informatorzy!


1. Nasz informator twierdzi, jakoby Paradise<3 miała mieszkać w Dublinie i pracować jako profesjonalna modelka. Rzekomo właśnie w tym mieście znajduje się siedziba agencji, w której jest zatrudniona.
Czyżby była to próba zyskania sławy wśród użytkowników na FS, czy po prostu zwykłe dzielenie się informacjami o prywatnym życiu?
Lookbook Paradise


2. Rozpamiętujemy przeszłość, czyli publikujemy screen rozmowy dotyczącej kopii Gossipera (tajemnice-fg), wykonany przez obserwatora dialogu.
Wysyłajcie nam kolejne donosy i węszcie intryg, drodzy Czytelnicy. Bez Was Gossiper nie będzie miał o czym pisać! Dlaczego jesteście tacy grzeczni? :(

20 komentarzy:

 1. załapało mnie na screenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ta Paradise blefuje. Gdyby była ' modelką ' to by nie pisała w kółko ' Jutro sesyjka , a dzisiaj pokaz mody '. Załosne. Dziecko,które marzy o karierze modelki? To pewne !

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tak zapytam : who the fck is Paradise ?o.O

  arielka

  OdpowiedzUsuń
 4. arielka- i nagle mi się Ozzy przypomniał. XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam Paradise <3 lubię, ale wątpie, że to jest ona :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że Gossiper pisze także o zwykłych użytkownikach. Na pewno zmniejszy się grono hejtersów ;). Co do Paradise, ja tam nie rozumiem, o co Wam chodzi... Kogo obchodzi, czy dziewczyna jest modelką, czy nie? Aczkolwiek, niech Wam będzie, plotka jest ;p. Czekam na kolejne njusy :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Paradise? O.o
  nie wiedziałam.. ;D

  ciekawa notka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiedziałam, że o mnie napiszecie. Bądź co bąź możecie robić co chcecie :) Chyba już wiem kto był tym anonimowym informatorem. Jeśli chcecie wiedzieć po części wrobiłam was. Nie żeby stać się gwiazdką. Jestem modelką, większość informacji to prawda ( mieszkam w Dublinie, uczę się tam i tam jest filia mojej agencji. Jedno z tych zdjęć jest moje :D. Tak myślałam`.. Gossiper jest czujny :* Postanowiłam wraz z przyjaciółką do której należy to górne zdjęcie was sprawdzić, bo little Gossiper mówiła, że czuwa na czacie :) Gratuluję świetnej notki, i przepraszam, że narobiłam takiego szumu :)

  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak mi się wydaję (a przynajmniej wydawało do tej pory) Gossiper miał pisać o "życiu" na FSie, a teraz się okazuje, że ktoś wywleka "takie" sprawy.. . Nie,że mam coś przeciwko Waszym plotkom drodzy informatorzy ale uważam, że to "skiepściliście" ( bo jak zacytuję: ,,kogo to obchodzi" . Druga - może być , ale orientując się to ten blog chyba już nie istnieje .. .

  OdpowiedzUsuń
 10. ` Przez takie notki blog umiera D:

  wiolet

  OdpowiedzUsuń
 11. Coraz nudniejsze te plotki, piszcie im te maile, ludzie, bo ja nie mam co czytać XD

  OdpowiedzUsuń
 12. niestety muszę zgodzić się ze Spaghetti :c
  Rooxi

  OdpowiedzUsuń
 13. oj, zaleciało trochę nudą :P

  Savana

  OdpowiedzUsuń
 14. śmierć z przyczyn naturalnych,można by rzec.

  ejsh

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.