czwartek, 29 grudnia 2011

Ayu. zwolniona!

Witajcie moi Gossiper'zy! Nie minęło nawet 24 godzin od otwarcia bloga a już cała masa plotek i donosów, nie powiem, jesteśmy z was bardzo zadowoleni. 

Jeden z majli od naszej czytelniki zaintrygował nas najbardziej. Słyszano, jak Ayu., projektantka nr. 1 wśród rankingów, została wywalona z grupy projektantów, przez opiekuna działu, Fantie. Powodem ich sprzeczki był fakt, że fan page butiku, został totalnie opuszczony i zaniedbany. Jak relacjonuje nasza informatorka:

Poleciały, bardzo ostre i niezbyt miłe, dla Ayu. słowa, ale też nie dziwię się Fantie. Gdyby nie fakt, że znajdowały się w miejscu publicznym, doszłoby pewnie do bójki czy coś. Mogę jeszcze dodać, że Ayu. stwierdziła, że zgłosiła się do grona rysowników, tylko dlatego , aby być w FashionGroup. 

Jak widać nie wszyscy są tacy mili jak nam się wydaje. Ale szczerze mówiąc, czy dużo stracą Fani Oficjalnego Butiku zwolnieniem projektantki? Osobiście nie sądzę, ale pozostawiam Wam to do oceny. 

Oczywiście czekamy na dalesze donosy, plotki czy skandale z życia Waszych ulubionych, FS'owych gwiazd! Tym razem kierujcie je na majla: fs-gossiper@o2.pl lub gossiperlittle@gmail.com.

15 komentarzy:

 1. Hmm... Ktoś Cię źle, najwidocznie, poinformował, bo ostatni post na blogu OB został zamieszczony wczoraj wieczorem. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ayu nie została wywalona, co była zwykła sprzeczka, pewnie.
  Poza ym, z tego co wiem, Ayu była już wcześniej w Fg.


  Saogi

  OdpowiedzUsuń
 3. @Saogi - z naszych źródeł wynika całkiem co innego. Może to my się mylimy, albo to ty nie jesteś w pełni doinformowana.

  OdpowiedzUsuń
 4. Saogi - nie wiem czy miała być zwykła sprzeczka. Co do FG - nie, nie byłam wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jednak Gossiper ma zawsze racje. :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Uhuhu, gorące ploteczki! Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sensacje rewelacje!

  Będę czytać. :3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawie, bardzo ciekawie :)
  Ja też będę czytać.. <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciuki żeby autorom nie znudziło się pisanie tutaj, bo zapowiada się rewelacyjnie, Gossiper to coś, na co dłuugo społeczność FS moim zdaniem czekała. :P

  Savana

  OdpowiedzUsuń
 10. Blog jest na prawdę świetny ! Ten pomysł,to wszystko. Miejmy nadzieję,że czytelnicy nie będą brali wszystkiego na poważnie. Będziecie czasami musiały uważać na treść. Ale podoba mi się ;)

  Cava

  OdpowiedzUsuń
 11. Na początku myślałam że to będzie jakiś beznadziejny blog, a tu taka niespodzianka! :]

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się z Vickyy. A co do newsa, to nie żałuję, że Ayu. odeszła. Narazie jej ciuchy mnie nie zachwycają...

  OdpowiedzUsuń
 13. Postanowiłam, że przeczytam od początku, bo nie byłam tutaj ostatnio.
  Zwolniona?

  OdpowiedzUsuń

Prosimy kulturalne formułowanie swoich wypowiedzi. Nie chcemy, by Gossiper stawał się źródłem konfliktów. Nie namawiamy też do ujawniania swoich loginów, jeśli nie chcecie, ponieważ sami działamy anonimowo.